B156XW03 V0

| panel model | B156XW03 V0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156XW03 V0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 344.232×193.536 mm |
| Zarys | 371.5×224.5×3.8 mm |
| Styl kształtu | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Reflection 5.0% (Max.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B156XW03 V0.
AUO B156XW03 V0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156XW03 V0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156XW03 V0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156XW03 V0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B156XW03 V0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B156XW03 V0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B156XW03 V0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B156XW03 V0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B156XW03 V0"
- AUO B156XW03 V0
- Arkusz danych B156XW03 V0
- Obraz B156XW03 V0
- Cena B156XW03 V0
- Dystrybutor B156XW03 V0
